Warning: fopen(): Filename cannot be empty in /home/talise/public_html/wp-content/themes/Divi-child/functions.php on line 92

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/talise/public_html/wp-content/themes/Divi-child/functions.php on line 93
Talise Beauty and Spa | TALISE ALL FAVORS TO BEING A WOMAN

All Favors of being perfect !

Ofertë

Autumn Emotions

Steam room

Emotional shower

Express face treatment

Relax zone + Detox water

Manicure gel SPA

Blow dry

4500 All

Leaf Symphony

Sauna

Steam Room

Relax massage

Relax zone + Ice Tea

Deep cleansing of the face

Pedicure SPA

Hair Mask + Blow dry

7500 All

Talise Vibes

Salt room

Relax zone + Fruit juice

Peeling

Vitamin treatment

Reflexology

Gel nails

Infrared Hair Treatment

9500 All

Rreth Nesh

Notoni në ujrat e qetësisë dhe relaksit të Talíse për të përjetuar eksperiencen më të mrekullueshme të ndjenjës së bukurisë. Talíse është vendi ku mund të gjeni të gjitha zgjidhjet për të përmbushur ëndrrat për shërbim të përsosur në perfeksionimin e bukurisë, trupit dhe lëkurës suaj përmes një game të gjerë trajtimesh moderne dhe unike. Këtu ju do të gjeni lazerin më inovativ të depilimit Soprano Titanium, ku falë teknologjisë së përdorur, ju do t’i thoni qimeve lamtumirë përgjithmonë.

Shërbime

Depilimi Me Lazer

Dhoma e kripës

Spa

trajtim fytyre

trajtim trupi

masazhe

Depilim

parukeri

MANIKYR-PEDIKYR

Depilim me laser
SOPRANO TITANIUM

Prenoto Tani

Testimonials