Banjo Avulli

[vc_section full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1545638363438{background-color: #fcfcf7 !important;}”][vc_row full_width=”stretch_row”][vc_column][dt_sc_empty_space margin_lg=”50″ margin_md=”” margin_sm=”” margin_xs=”” el_id=”1546928512807-5d2d0f72-d79a”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][dt_sc_popular_procedure title=”Banjo Avulli” image=”1632″ price=”2000 Lekë”]Hyrje ne SPA 60′ (Sauna, Dhome Avulli, Dush Emocional, Jacuzzi)[/dt_sc_popular_procedure][/vc_column][vc_column width=”2/3″][dt_sc_empty_space margin_lg=”100″ margin_md=”” margin_sm=”0″ margin_xs=”0″ el_id=”1545638073092-1eb9a2f0-a699″][dt_sc_tabs class=”dreamspa”][dt_sc_tab title=”Banjo Avulli” tab_id=”1544694254134-0-101545637643937″][vc_column_text]

Talise është e përshtatshme për këdo që synon të përmirësojë shëndetin e tij përmes terapive natyrale, ose të bëhet pjesë e një eksperience ku do të mesoje rëndësinë e kujdesit të trupit dhe të cilësisë së jetës.

Banja me avull është një nga ritualet më të lashta relaksuese dhe purifikuese. Përfitimet janë të shumta, duke përfshirë uljen e tensionit të muskujve, përmirësimin e gjumit,gjallerimin e lëkurës, qarkullimin më të mirë të gjakut etj.

[/vc_column_text][dt_sc_empty_space margin_lg=”20″ margin_md=”” margin_sm=”” margin_xs=”” el_id=”1545638137032-1663df0a-5d61″][/dt_sc_tab][/dt_sc_tabs][/vc_column][vc_column][dt_sc_empty_space margin_lg=”50″ margin_md=”50″ margin_sm=”50″ margin_xs=”50″ el_id=”1572083175376-59dc53f0-2838″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Benefitet:

 • Qetëson mendjen dhe trupin
 • Ul stresin dhe çlodh muskujt
 • Përmirson metabolizmin e trupit
 • Pastron thellë lëkurën.
 • Ndihmon në eliminimin e toksinave.
 • Përmirson sistemin imunitar
 • Lehtëson astmës, alergjitë dhe artritin
 • Parandalon mukozen nga tharja e tepërt
 • Rrit qarkullimin e gjakut
 • Lehteson irritimin e fytit
 • Relakson muskujt
 • Zbut kollitjen

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Fakt:

 • Një banjë me avull është e nevojshme një herë në javë për një të rritur mesatar, por per dike tjeter mund te nevojitet tre herë në javë .
 • Gjithmonë kini kujdes kur bëni një banjë me avull, duke e kufizuar atë në vetëm 15-20 minuta dhe duke bere një periudhë ftohjeje prej 20 minutash përpara se të hyni për terapi shtesë.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Zgjidhni midis trajtimeve tona:

Trajtime inovative për të rinuar dhe rigjallëruar lëkurën për vetëm 30 min.

Teknikat tona lejojne rinovimin, forcimin dhe riperteritjen e indeve te lëkures për një fytyrë që duket menjëherë më e re dhe e shëndetshme.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][dt_sc_empty_space margin_lg=”50″ margin_md=”” margin_sm=”” margin_xs=”” el_id=”1547209849693-4df14ad0-8605″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Cmimet për hyrjen ne Dhomen me Avull

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Hyrje ne SPA 60′ (Sauna, Dhome Avulli, Dush Emocional, Jacuzzi)2000 Lekë

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1629″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” equal_height=”yes” content_placement=”bottom” el_class=”img_border_top”][vc_column][dt_sc_callout_box type=”type7″ button_text=”Rezervo” title=”Prenoto Tani” description=”Rezervoni tani një trajtim në SPA-në tonë për një eksperiencë të paharrueshme!” link=”url:http%3A%2F%2Flocalhost%2Fwordpress-5.7%2Fwordpress%2Fkontakt%2F|title:Kontakt||” callout_image=”1643″ class=”fa fa-download”][dt_sc_empty_space margin_lg=”50″ margin_md=”” margin_sm=”” margin_xs=”” el_id=”1545642645382-f7d63b05-9811″][/vc_column][/vc_row][/vc_section]