All Favors of being perfect !

OFERTË

Sun Kissed

 

 Detox Water

Steam Room

Emotional Shower

Relaxing Massage 30′

Face Mask

Manicure Gel Spa

Paraffin Wax Treatment

45 euro/person

Beach Ready

 

Iced Tea

Steam Room

Emotional Shower

Chocolate Body Scrub

Rich Body Butter Treatment

Face Lifting Massage

Jacuzzi and Relax Zone 

Pedicure Spa

Hair Mask

60 euro/person

Summer Breeze 

Fresh Bio Juice

Steam Room

Emotional Shower

Relaxing Massage 50′

Jacuzzi and Relax Zone

Manicure Gel

Pedicure Spa 

Kerastase hair treatment

90 euro/person

Rreth Nesh

Notoni në ujrat e qetësisë dhe relaksit të Talíse për të përjetuar eksperiencen më të mrekullueshme të ndjenjës së bukurisë. Talíse është vendi ku mund të gjeni të gjitha zgjidhjet për të përmbushur ëndrrat për shërbim të përsosur në perfeksionimin e bukurisë, trupit dhe lëkurës suaj përmes një game të gjerë trajtimesh moderne dhe unike. Këtu ju do të gjeni lazerin më inovativ të depilimit Soprano Titanium, ku falë teknologjisë së përdorur, ju do t’i thoni qimeve lamtumirë përgjithmonë.

Shërbime

Depilimi Me Lazer

Dhoma e kripës

Spa

trajtim fytyre

trajtim trupi

masazhe

parukeri

MANIKYR-PEDIKYR

Depilim me laser
SOPRANO TITANIUM

Prenoto Tani

Testimonials

[rt-testimonial id="1903" title="Test"]