Jacuzzi

[vc_section full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1545638363438{background-color: #fcfcf7 !important;}”][vc_row full_width=”stretch_row”][vc_column][dt_sc_empty_space margin_lg=”50″ margin_md=”” margin_sm=”” margin_xs=”” el_id=”1546928512807-5d2d0f72-d79a”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][dt_sc_popular_procedure title=”Jacuzzi” image=”1637″][/dt_sc_popular_procedure][/vc_column][vc_column width=”2/3″][dt_sc_empty_space margin_lg=”100″ margin_md=”” margin_sm=”0″ margin_xs=”0″ el_id=”1545638073092-1eb9a2f0-a699″][dt_sc_tabs class=”dreamspa”][dt_sc_tab title=”Jacuzzi” tab_id=”1544694254134-0-101545637643937″][vc_column_text]

Vuani nga dhembjet e muskujve apo dhembjet e shpinës?
Të gjithë e dimë se sa relaksuese është të zhytemi në një vaskë të nxehtë pas një dite të vështirë. Por a e dini se vaskat e nxehta në të vërtetë ofrojnë një larmi përfitimesh shëndetësore? Nga relaksimi i muskujve dhe lehtësimi i dhimbjes në nyje deri tek përmirësimet në presionin e gjakut, nuk ka pasur kurrë një justifikim më të mirë për provuar një vaskë të nxehtë Jacuzzi në fund të ditës.

[/vc_column_text][dt_sc_empty_space margin_lg=”20″ margin_md=”” margin_sm=”” margin_xs=”” el_id=”1545638137032-1663df0a-5d61″][/dt_sc_tab][/dt_sc_tabs][/vc_column][vc_column][dt_sc_empty_space margin_lg=”50″ margin_md=”50″ margin_sm=”50″ margin_xs=”50″ el_id=”1572083175376-59dc53f0-2838″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Fakte:

  • Relakson muskujt dhe lehtëson dhembjen e kyceve: vaskat me ujë të nxehtë ndihmojnë për të çlodhur muskujt tuaj, ndërsa levizja e ujit zvogëlon peshën e trupit tuaj dhe lehtëson presionin në nyjet tuaja.
  • Përmirëson presionin dhe qarkullimin e gjakut: Nxehtësia në jacuzzi mund t’i shtyjë enët e gjakut të hapen, gjë që ul presionin e gjakut dhe përmirëson qarkullimin e tij. Nje vaskë jacuzzi e nxehtë ndihmon gjithashtu në forcimin e sistemit imunitar dhe atë tretjes duke stimuluar impulse nervore.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Benefitet:

  • Ulin stresin.
  • Ulin presionin e gjakut.
  • Nxisin gjumë më të thellë.
  • Minimizojnë dhembjet e artritit.
  • Reduktojnë toksinat e trupit.
  • Nxisin gjumë më të thellë
  • Ndihmojnë në rikuperim fizik pas një aktiviteti intensiv.
  • Ndihmojnë në rënien në peshë.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Zgjidhni midis trajtimeve tona:

Trajtime inovative për të rinuar dhe rigjallëruar lëkurën për vetëm 30 min.

Teknikat tona lejojne rinovimin, forcimin dhe riperteritjen e indeve te lëkures për një fytyrë që duket menjëherë më e re dhe e shëndetshme.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][dt_sc_empty_space margin_lg=”50″ margin_md=”” margin_sm=”” margin_xs=”” el_id=”1547209849693-4df14ad0-8605″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Cmimet për hyrjen ne Jacuzzi

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Hyrje ne SPA 60′ (Sauna, Dhome Avulli, Dush Emocional, Jacuzzi)2000 Lekë

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” equal_height=”yes” content_placement=”bottom” el_class=”img_border_top”][vc_column][dt_sc_callout_box type=”type7″ button_text=”Rezervo” title=”Prenoto Tani” description=”Rezervoni tani një trajtim në SPA-në tonë për një eksperiencë të paharrueshme!” link=”url:http%3A%2F%2Flocalhost%2Fwordpress-5.7%2Fwordpress%2Fkontakt%2F|title:Kontakt||” callout_image=”1643″ class=”fa fa-download”][dt_sc_empty_space margin_lg=”50″ margin_md=”” margin_sm=”” margin_xs=”” el_id=”1545642645382-f7d63b05-9811″][/vc_column][/vc_row][/vc_section]