Warning: fopen(): Filename cannot be empty in /home/talise/public_html/wp-content/themes/Divi-child/functions.php on line 92

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/talise/public_html/wp-content/themes/Divi-child/functions.php on line 93
Manikyr-Pedikyr | Talise Beauty and Spa

Manikyr-Pedikyr

Element I rëndësishëm në bukurinë femërore është edhe kujdesi për thonjtë. Me profesioniste me eksperiencë të gjatë në këtë fushë dhe me kolore dhe modele nga më të ndryshme, ju do të keni thonjtë perfekt për ditë të zakonshme ose dhe për evente special në jetën tuaj.

Prenoto Tani